CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mokykla

Go down 
+6
Kandžiojuosi
Deleted.
Hoppipolla*
Liz*
LiLy.
Queen
10 posters
AutoriusPranešimas
Queen
Sometimes I'm totally BITCH
Queen


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2009-05-20
Age : 29

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mokykla   Mokykla Icon_minitimePen. 06 19, 2009 2:27 pm

Patinka jums jūsų mokykla? Papasakokite apie ją.
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimePen. 06 19, 2009 7:09 pm

na, gal užteks pasakyt tiek. ;D

kas nors paklausia į kokią šūlę einu, pasakau, tada klausia 'o tau nebaisu ten mokytis?'. ;DD
ką žinau, nieko baisaus aš ten nematau. man patinka ten, aš noriai einu į šūlę. :}
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimePen. 06 26, 2009 7:09 pm

Versmė.. Hm, nu tokia visai nieko. visko yra. ir gero ir blogo. galėtų būti tikrai geriau. kai kuriuos dalykus reiktų pakeisti.
Saulė. dar bus tik pirmieji metai. susidarius vaizdą gerą, pažiūrėsim kaip bus iš tikrųjųSmile
Atgal į viršų Go down
Hoppipolla*

Hoppipolla*


Pranešimų skaičius : 189
Join date : 2009-05-20

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 11:04 am

Gera mokykla, patinka.
Atgal į viršų Go down
Deleted.
Kas turi šimtą kojų,bet nevaikšto?
Deleted.


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2009-07-05
Age : 26
Miestas : Kišenėje.

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 7:44 pm

Mūsų mokykla nėra tobula,bet direktorius labai ''stengiasi'' ,kad visiems ji patiktų.Jam nusispjaut į mokinius,jų mokymasi jam tik pinigai pinigai ir dar kartą pinigai terūpi.Yra pas mus tokių skystapročių kurie išvis nesiorentuoja ką daro.O šeip kokia ta mano mokykla bebūtų ji man patinka. (((((:
Atgal į viršų Go down
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 8:16 pm

Pas mus irgi yra tokių, kurie nesuvokia ką daro, o šiaip patinka man mano mokykla tiek žmonėmis, tiek išvaizda ;>
Atgal į viršų Go down
Deleted.
Kas turi šimtą kojų,bet nevaikšto?
Deleted.


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2009-07-05
Age : 26
Miestas : Kišenėje.

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 8:21 pm

Pas mus yra vienas toks Šūrikas.Tai jis eina po klases ir vieną kartą atėjo pas mus tai sako ''Ar yra Juons!?'' Matosi,kad žmogus psichiškai nesveikas.
Atgal į viršų Go down
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 8:31 pm

Deleted. rašo:
Pas mus yra vienas toks Šūrikas.Tai jis eina po klases ir vieną kartą atėjo pas mus tai sako ''Ar yra Juons!?'' Matosi,kad žmogus psichiškai nesveikas.
tai čia pom gi xDDDDDDDDDD
Man žiauriausia yra kai kanors laužo ir jaučiasi labai kietas. :>
Pvz nupirko pas mus naujas lenteles, liko nugrandytos, rankenas sudėjo tai sukaišiojo degtukus ir pan ... :>
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 8:39 pm

Deleted. rašo:
Pas mus yra vienas toks Šūrikas.Tai jis eina po klases ir vieną kartą atėjo pas mus tai sako ''Ar yra Juons!?'' Matosi,kad žmogus psichiškai nesveikas.

ne, čia matosi tik tiek, kad žmogus turi humoro jausmą, kuris nevisiem suprantamas arba nežaidžia WOW'o ir neturi ką veikt;DD
nesveikas būtų, jeigu atsidarytų duris ir pradėtų daužyt galvą į stalą, yeahh
Atgal į viršų Go down
Deleted.
Kas turi šimtą kojų,bet nevaikšto?
Deleted.


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2009-07-05
Age : 26
Miestas : Kišenėje.

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:51 pm

Eiprilė. rašo:
Deleted. rašo:
Pas mus yra vienas toks Šūrikas.Tai jis eina po klases ir vieną kartą atėjo pas mus tai sako ''Ar yra Juons!?'' Matosi,kad žmogus psichiškai nesveikas.

ne, čia matosi tik tiek, kad žmogus turi humoro jausmą, kuris nevisiem suprantamas arba nežaidžia WOW'o ir neturi ką veikt;DD
nesveikas būtų, jeigu atsidarytų duris ir pradėtų daužyt galvą į stalą, yeahh

Pas mus dar ir ne tokių būna.
Atgal į viršų Go down
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimePir. 07 06, 2009 1:07 pm

Tipo nesveikas ? pati tu nesveika, jei žmogų kuris juokauja tokiu laikai (:
nematei tu psichiškai nesveikų, patikėk, o kai aš nuvažiuoju pas mamą į darbą, būna oioioi kokių nesveikų, ir atsilikusių.
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 1:03 pm

Liz* rašo:
Versmė.. Hm, nu tokia visai nieko. visko yra. ir gero ir blogo. galėtų būti tikrai geriau. kai kuriuos dalykus reiktų pakeisti.
Saulė. dar bus tik pirmieji metai. susidarius vaizdą gerą, pažiūrėsim kaip bus iš tikrųjųSmile

Pereini į Saulę :OOOOOO omg omg omg *apsižliumbia* damn, gi pagarsėjus ji kaip narkašų šūlė. kas čia daros visi i ta saule eina. Mad Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 1:38 pm

Šiaulių Simono Daukanto vid. mokykla. Nuo kitų metų gimnazija Very Happy . Šilta, sava, truputi apgriuvusi, bet viskas pataisoma. Geri mokytojai, labai. Skanus maistas. Tik nervina, per daug pasipūtę, šlykštūs ir egoistai mokiniai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mokykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla   Mokykla Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mokykla
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: OUR PROBLEMS :: Mokykla-
Pereiti į: