CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plaukai

Go down 
+13
70's
Fuall
Nobodieses
Hoppipolla*
MIAU
Kandžiojuosi
void
KILLER
TORRESLANDO
Liz*
Isabella
ouhlala
SHARPEN
17 posters
AutoriusPranešimas
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Plaukai   Plaukai Icon_minitimePir. 05 11, 2009 4:30 pm

Papasakok kokie tavo plaukai, kokį šampūną naudoji ir žinoma klausk patarimų- būtinai padėsim
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 1:41 pm

mano plaukai, iki vidurio nugaros kažkur.
kai išsiplaunu galvą, ta pačią dieną jie dar
būna fainučiai, bet kitą dieną jau nelabai.
šiaip dažnai riebaluojasi, skilinėja plaukų
galiukai. gal turit patarimų?
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Isabella

Isabella


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-05-20

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 1:52 pm

mano plaukai gana trumpi, na, bent jau as tikrai noreciau ilgesniu.
plaunu juos kiekviena diena, nors zinau, kad negalima, nes nuo to jie dar labiau riebaluojas. dziovinu irgi juos visada su fenu, nors nuo to jie dar leciau auga:D o siaip tai plaunu su ivairiais sampunais, nes juos reik juk laiks nuo laiko keist:D
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 2:12 pm

banguoti iki vidurio nugaros. natūrali spalva šviesiai ruda, su blond ir raudonom (ačiū tau, sup.. kirpėja) sruogom.;D naudoju tik dove therapy liniją.(šampūnas+kondicionierius+kaukė) nesvarbu kokį, tai tamsiai dažytiem, tai šviesiai, tai nedažytiem.;D bet jis yra tikrai žiauriai geras, plaukai nesivelia ir būna slidūs bent jau dvi dienas, iki kito plovimo:DD
Atgal į viršų Go down
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 3:24 pm

vidutinio ilgio,kažkokie šieno spalvos,bet dažyti nenoriu. šiaip nesveikai kažkodėl man jie lūžinėja nors nei džiovinu su fenu,tiesinu ar dar ką,dar beja nervina nes labai riebaluojasi. šampūną naudoju elvitalio,ten tą kažkokį rūžavą
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 5:02 pm

Kažkur iki pečių. gale trumpiau, prieky ilgiau. man spalva nepatinka. noriu tokių šviesių. nežinau kaip jum paaiškint;D plaunu kažkur kas antra, džiovinu, bet pasekmės jau matosi
Atgal į viršų Go down
void

void


Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2009-05-21
Age : 28

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 5:03 pm

Mano plaukai iki krūtinės.
Turiu kirpčiukus. xdd
Išsiplovus galvą jie pasišiaušia kaip pudeliui,
todėl lyginuosi.
Atgal į viršų Go down
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 5:05 pm

banguoti, rudi. Gadinu tiesindama . Dar išsiplaunu :O
:DD
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimePen. 05 22, 2009 1:27 pm

garbanoti, šviesūs (bet noriu šviesesnių, taigi greitu laiku šviesinsiu), stori ir žiaaauriai papure.
išvada:NEKENČIU
Atgal į viršų Go down
MIAU

MIAU


Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2009-05-20
Age : 28

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimePen. 05 22, 2009 1:34 pm

hem. mano plaukai iki krūtinės, šviesiai rudi, tiesūs bet taikuriose vietose pasigarbanoję. Garbanojasi nuo vandens. Susiriebaluoja per 2-3 dienas. Norėčiau puresnių ir nesigarbanuojančių plaukų. Šiuo metu naudoju šauma(nežinau kaip rašosi).Very Happy
Atgal į viršų Go down
Hoppipolla*

Hoppipolla*


Pranešimų skaičius : 189
Join date : 2009-05-20

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimePen. 05 22, 2009 4:57 pm

Maniškiai visiškai trumpi, vos pečius siekia, stipriai iškarpyti ir belenkaip sugadinti. ; D
Neapsisprendžiu tik ar noriu dar trumpesnių, ar augint. :}
Pas mane jie banguoti, kas man nepatinka ir tiesinu žnyplėm. Ne kasdien, bet dažniausiai. O šiaip suėsti plaukai nenormaliai. Ai nu, ne karo metas, bus tų plaukų gi. ; DD
Plaunu kasdien. Riebaluojasi žiauriai.
Atgal į viršų Go down
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimePir. 05 25, 2009 4:36 pm

Trumpi mano, kažkada turėjo ligi juosmens stoooorus (dėkui seneli) rudus tamsiai ir banguotus, nusibodo, tai nusikirpau trumpai, labai trumpai, juodai nudažiau. Dabar jau apie pusmeti atsiauginu, tai jau pečius siekia.
Atgal į viršų Go down
Fuall
Summer time!
Fuall


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2009-05-21
Age : 29

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:43 pm

Ilgoki tokie, tiesūs, plonoki. Reikėtu eiti gal pas kirpėja , arba kad tik atgaivintų pakirtp kur visada, o gal eiti pas mamos kirpėją ir vasara kažką naujo? Very Happy net nžn, ai pagalvosiu:D
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:27 pm

mano zemiau krutines jau uzaugo, bijau as kirptis,isvis kirpykla apeinu ratus;} jie tokie sviesiai rudi, o gale po plaukais dazyti. na is vidaus, tj lb fun atrodo kai kuoda zusirisi, viskas taip susimaiso;}} seip karpyti daug kartu ir db liko, tokia grifkut ir ties kaklu ju maziau , nes ten visiskai iskipdavau iki kalklo, o palikdavau sonuose, bet jau atauga po biski;}
Atgal į viršų Go down
_bisou

_bisou


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2009-05-27
Age : 30
Miestas : Kaunas

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimePen. 05 29, 2009 9:41 pm

Ploni plaukai, nuskilinėja, bet spalva man patinka, bet nervina, kad žiauriai velias jie.
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 8:15 pm

Rudi, spalva patinka, rudi tokie, iki krūtinės maždaug, praeitą sekmadienį išsikarpiau dar labaiu nei buvo, dabar tokie ploni ir man patinka.
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 11:07 pm

šviesūs galima sakyt, nes šviesinu kas kažkiek laiko aš juos.
dabar pakankamai nemažai nutrumpino paskutinį kartą kai buvau, šiaip sakyčiau truputį žemiau krūtinės jie. anksčiau nedaug iki užpakalio trūko. ;D iškarpyti, su kirpčiukais.
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 12:48 pm

Mano plaukai rudi ( spalva žiauriai patinka ;D) , banguoti, maždaug iki vidurio nugaros. Turiu kirpčiukus, kuriuos tiesinu, taip pat kartais ir visus plaukus. Nepatinka tai, kad su jais sunku susitvarkyti dėl to bangavimosi, bet kartais man patinka mano garbanėlės : D. Plaunu, kas antrą dieną, nes mėgsta riebaluotis. Truputi pagadinti dažant sruogelėmis, bet jos jau ataugo ( ačiū dievui ) ir pagadinti tiesinant, bet jau baigia atsigauti. Mėgsta slinkti, ypač žiemą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plaukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plaukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: WHAT ARE YOU LOOKING AT? :: Grožis-
Pereiti į: