CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ir pigu ir gerai!

Go down 
+8
KILLER
Hoppipolla*
Eiprilė.
Nobodieses
Queen
Pagieža.
70's
SHARPEN
12 posters
AutoriusPranešimas
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimePir. 05 11, 2009 4:27 pm

Ir pigu ir gerai!

Tai tema kurioje dalinsimės pigiomis ir geromis makiažo priemonėmis.
Parašyk visų pirmą KĄ pirkai, kur pirkai, kiek kainavo ir aišku rašykime tik geras priemones, nes šūdo nei vienai nereik Smile
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 6:35 pm

kas pigu nera gerai. ypac kosmetikai.
Atgal į viršų Go down
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 7:43 pm

70's rašo:
kas pigu nera gerai. ypac kosmetikai.
nebūtinai, būna ir pigių ir kokybiškų, nu ten aišku išbandžius, bet dažniausiai būna... blogi:D
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 8:04 pm

70's rašo:
kas pigu nera gerai. ypac kosmetikai.

nesutinku, esu turėjusi kosmetikos kurios kaina simbolinė,o kokybė gera
Atgal į viršų Go down
Queen
Sometimes I'm totally BITCH
Queen


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2009-05-20
Age : 29

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 9:02 pm

aš irgi manau, kad tikrai galima atrasti už gana gerą ir prieinamą kainą, gerų dalykų :}
Atgal į viršų Go down
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 9:34 pm

galima galima

Bet kad kuri nors pagrįstų savo teiginius taip ir neišvydau.
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 10:26 pm

o as pagrysiu. kiek naudojau pigia ta orfleimo tipo kosmetika arba kosmados sudiena tj nu sorry, tj isberia tj dar ka. tusai akis grauzia, piestukas nusitrina. jei jus tenkina kas 3 h dazytis, tj jo jo. ;} manes ne. o dazaus daug ir kasdien;}}
nauodoju tik kokybiska kosmetika kuri tikrai nera pigi.
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:26 am

Queen rašo:
aš irgi manau, kad tikrai galima atrasti už gana gerą ir prieinamą kainą, gerų dalykų :}

prieinama kaina nebūna visiems lygi. tarkim, man kad nusipirkčiau kažką už 30lt, jau reikia taupytis kelias savaites, o pažįstu žmonių, kuriem ~90lt atrodo gan normaliai ir visai nedaug;}
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 4:16 pm

Eiprilė. rašo:
Queen rašo:
aš irgi manau, kad tikrai galima atrasti už gana gerą ir prieinamą kainą, gerų dalykų :}

prieinama kaina nebūna visiems lygi. tarkim, man kad nusipirkčiau kažką už 30lt, jau reikia taupytis kelias savaites, o pažįstu žmonių, kuriem ~90lt atrodo gan normaliai ir visai nedaug;}

na sakykim apie oriflame ar avonus aš nekalbu, bet tai tokie šūdai...
bet yra mažai žinomu firmų kurių sakykim pudros kaina 10lt, o puda tikrai gera.Pasižiūrėčiau kokia ten firma bet jau nebeturiu tos pudros
Atgal į viršų Go down
Hoppipolla*

Hoppipolla*


Pranešimų skaičius : 189
Join date : 2009-05-20

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 5:45 pm

70's rašo:
o as pagrysiu. kiek naudojau pigia ta orfleimo tipo kosmetika arba kosmados sudiena tj nu sorry, tj isberia tj dar ka. tusai akis grauzia, piestukas nusitrina. jei jus tenkina kas 3 h dazytis, tj jo jo. ;} manes ne. o dazaus daug ir kasdien;}}
nauodoju tik kokybiska kosmetika kuri tikrai nera pigi.
Tau tikrai labai gerai, kad naudoji TIK kokybišką kosmetiką kuri nėra pigi. Matai, ne visi tą išgali ir ne visi tuo didžiuojasi. : ))))
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:14 pm

FASHIONISTA rašo:
Eiprilė. rašo:
Queen rašo:
aš irgi manau, kad tikrai galima atrasti už gana gerą ir prieinamą kainą, gerų dalykų :}

prieinama kaina nebūna visiems lygi. tarkim, man kad nusipirkčiau kažką už 30lt, jau reikia taupytis kelias savaites, o pažįstu žmonių, kuriem ~90lt atrodo gan normaliai ir visai nedaug;}

na sakykim apie oriflame ar avonus aš nekalbu, bet tai tokie šūdai...
bet yra mažai žinomu firmų kurių sakykim pudros kaina 10lt, o puda tikrai gera.Pasižiūrėčiau kokia ten firma bet jau nebeturiu tos pudros

čiūju čia vienetinis atvejis, net ant gerų ir pigių pudrų sunku užtaikyt.
belekiek mačiau atvejų, kai nuo pigių pudrų vieną dieną būna orandžinis snukis, o poto tampa išbertas.
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:15 pm

eiprile- va va;}
hopipola- zinok, ta kosmetika ilgam yra. kai nusiperki tj naudot belekiek laiko gali ir ji negendA!:} so labiau apsimoka, be to as neperku, man mama duoda, nes ji dirba su ja:}
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:26 pm

Eiprilė. rašo:
FASHIONISTA rašo:
Eiprilė. rašo:
Queen rašo:
aš irgi manau, kad tikrai galima atrasti už gana gerą ir prieinamą kainą, gerų dalykų :}

prieinama kaina nebūna visiems lygi. tarkim, man kad nusipirkčiau kažką už 30lt, jau reikia taupytis kelias savaites, o pažįstu žmonių, kuriem ~90lt atrodo gan normaliai ir visai nedaug;}

na sakykim apie oriflame ar avonus aš nekalbu, bet tai tokie šūdai...
bet yra mažai žinomu firmų kurių sakykim pudros kaina 10lt, o puda tikrai gera.Pasižiūrėčiau kokia ten firma bet jau nebeturiu tos pudros

čiūju čia vienetinis atvejis, net ant gerų ir pigių pudrų sunku užtaikyt.
belekiek mačiau atvejų, kai nuo pigių pudrų vieną dieną būna orandžinis snukis, o poto tampa išbertas.

tai tas oranžinis snukis ne nuo pigimo priklauso, o nuo atspalvio jeigu tokį atspalvį nusiperki ir jo duag užsivarai, tai tiap ir gaunasi
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:29 pm

normaliu pudru net nera tokio atspalviu, maximum rozinis toks xD
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:32 pm

yra, pilna:DD
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 6:24 am

normalių pudrų nėra, padielkų - daxuja:D
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 3:10 pm

Eiprilė. rašo:
normalių pudrų nėra, padielkų - daxuja:D

nu nemanau, kad kokia maybeline pudra skaitosi padielkėVery Happy
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 6:02 pm

dar nesu aptikusi pigios kosmetikos, bet tikrai geros:}
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 6:43 pm

aš su pigiais šlamštais negaliu žaisti, nes žiauriai jautri oda yra.;D išbertų belenkaip:D
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!


Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-05-23

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 7:17 pm

FASHIONISTA rašo:
Eiprilė. rašo:
normalių pudrų nėra, padielkų - daxuja:D

nu nemanau, kad kokia maybeline pudra skaitosi padielkėVery Happy
taip lt netikras maybeline ir visi kiti rimmeliai, o atskiesti lenkų
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 7:29 pm

DAGGA* rašo:
FASHIONISTA rašo:
Eiprilė. rašo:
normalių pudrų nėra, padielkų - daxuja:D

nu nemanau, kad kokia maybeline pudra skaitosi padielkėVery Happy
taip lt netikras maybeline ir visi kiti rimmeliai, o atskiesti lenkų


rimtai? nežinojau
Atgal į viršų Go down
naktyje.
aš būsiu katė
naktyje.


Pranešimų skaičius : 483
Join date : 2009-05-22
Age : 83

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 7:31 pm

nu daugumai taip
perki padielka ir moki ta pacia kaina kaip uz normalu
Atgal į viršų Go down
Queen
Sometimes I'm totally BITCH
Queen


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2009-05-20
Age : 29

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:07 pm

Kai nesamonė : DD Kiek pinigų išleidi, o š gauni : D
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 10:58 pm

WAYFARER rašo:
nu daugumai taip
perki padielka ir moki ta pacia kaina kaip uz normalu

ypač su kvepalais LT taip. :}
LT kvepalai skiesti. pabandykit LT kvapą panaudot ir paskui tą patį iš užsienio parsivežt [ar kaip kitaip gaut] ir pačios įsitikinsit - skiedžia Lietuvėlėj. :}

pati paragavus šito esu. :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ir pigu ir gerai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir pigu ir gerai!   Ir pigu ir gerai! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ir pigu ir gerai!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: WHAT ARE YOU LOOKING AT? :: Kosmetika-
Pereiti į: