CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Toleruoji?

Go down 
+15
Memoria
Meow!
naktyje.
Santt/.
Nobodieses
Sidė
Fuall
TORRESLANDO
KILLER
Liz*
Pagieža.
void
ouhlala
Queen
SHARPEN
19 posters
AutoriusPranešimas
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimePir. 05 11, 2009 2:26 pm

Toleruoji kitus stilius?
Atgal į viršų Go down
Queen
Sometimes I'm totally BITCH
Queen


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2009-05-20
Age : 29

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 4:12 pm

Šiaip man vienodai šviečia , manęs tai neliečia ;D Nors sakykim jei eina ir man nu fui būna tai arba mintyse pagalvoju arba draugėm pasakau, ka dman negražu, bet šiaip man dzin. Ne mano reikalas, kuo nori tuo būk :}
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 4:14 pm

pritariu Indrei. stilių patį gal ir toleruoju, bet
jau gyvenimo būdo to stiliaus tai tikrai ne.
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 5:54 pm

man visiškai nesvarbu kaip žmogus atrodo, jeigu jis yra pašalinis, aišku pasižiūri, pagalvoji apie stilių/aprangą kai praeina gatvėje.
Atgal į viršų Go down
void

void


Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2009-05-21
Age : 28

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 3:54 pm

Man visiškai netrukdo tas stilius. bet aišku kaip sakė, jei eina visas sumridęs nu tai nelabai kažkaip..;dd
Atgal į viršų Go down
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:47 pm

toleruoju tol kol mane toleruoja, užknisa kai eina maždaug tona pūdros, trumpos maikės + treningai, nu ir krč, kabinas.
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:56 pm

Queen rašo:
Šiaip man vienodai šviečia , manęs tai neliečia ;D Nors sakykim jei eina ir man nu fui būna tai arba mintyse pagalvoju arba draugėm pasakau, ka dman negražu, bet šiaip man dzin. Ne mano reikalas, kuo nori tuo būk :}
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 8:53 pm

mes su drauge labai mėgstam aptarinėt žmonių aprangą, baisi yda iš tikrųjų. bet tikrai visus toleruoju
Atgal į viršų Go down
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimePir. 05 25, 2009 8:32 am

aš ir mėgstu su drauge aptart žmogaus aprangą,bet tai tik mūsų nuomonė,neinu ir nerėkiu į veidą,kad nepatinka kaip atrodo:D toleruoju
Atgal į viršų Go down
Fuall
Summer time!
Fuall


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2009-05-21
Age : 29

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimePir. 05 25, 2009 9:56 am

toleruoju, neižeidinėju viešai, ir pan. Tegu elgias kaip išmano. Aišku būna kad pasakau ten i ausi, ar truputi pažvengiam kai praeina, bet tai tik tiek
Atgal į viršų Go down
Sidė
Your Fairytale.
Sidė


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-05-24

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimePir. 05 25, 2009 4:10 pm

Netoleruoju tokių kurie labai skelbiasi ,kad pvz yra ten tokio ar tokio stiliaus ,bet iš aprangos net neneša į tą pusę
Atgal į viršų Go down
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimePir. 05 25, 2009 4:24 pm

Nediskriminuoju žmonių, kiekvienas turi savo nuomonę ir kiekvienas reiškia save skirtingai. Nemanau kad tame yra kažkas blogo. Ir gaila, jog yra manančių priešingai.
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:29 pm

Toleruoju : )
Atgal į viršų Go down
naktyje.
aš būsiu katė
naktyje.


Pranešimų skaičius : 483
Join date : 2009-05-22
Age : 83

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 10:15 pm

toleruoju tuos kurie turi savo stiliu, o ne rengiasi taip jog patiktu kitiem
Atgal į viršų Go down
Meow!
Don't trust me.
Meow!


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2009-06-10

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 3:50 pm

Liz* rašo:
Queen rašo:
Šiaip man vienodai šviečia , manęs tai neliečia ;D Nors sakykim jei eina ir man nu fui būna tai arba mintyse pagalvoju arba draugėm pasakau, ka dman negražu, bet šiaip man dzin. Ne mano reikalas, kuo nori tuo būk :}
Atgal į viršų Go down
Memoria
spidermonkey
Memoria


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : klaipėda

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 4:03 pm

ankščiau pastumdavau ant ymou, dar ko nors. dabar nebekreipiu dėmesio ir net nebepastebiu.
Atgal į viršų Go down
http://gossipgirl.forume.biz
medus
whatever you like
medus


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-06-09
Age : 30

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 7:56 pm

toleruoju.
man mažiausiai įdomu, kaip ten kas rengiasi. jam patinka, šaunu, pirmyn.
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 10:40 pm

man netrukdo kaip kas vaikšto, bet jau kartais norėdami primest kažką labai wow apsirengia taip, kad dieve padėk. tada būna, kad ir užkabini, bet šiaip retai. :} dažniau arba tarpusavy aptari su draugais arba mintyse. :}
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 12:15 pm

man svarbu, kad žmogus būtų fainas iš vidaus, o kaip jis rengiasi nėra didelio skirtumo. toleruoju : ).
Atgal į viršų Go down
Žemuogė!

Žemuogė!


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2009-07-06
Miestas : Kaunas.

Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:20 pm

Toleruoju visus stilius, svarbiausia, kad žmogaus vidus būtų gražus;}.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Toleruoji? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toleruoji?   Toleruoji? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Toleruoji?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: WHAT ARE YOU LOOKING AT? :: Stilius-
Pereiti į: