CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Drama

Go down 
+4
Eiprilė.
Nobodieses
SHARPEN
ouhlala
8 posters
AutoriusPranešimas
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Drama   Drama Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 5:32 pm

Mėgsti vaidinti? Gal lankai dramą?
Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 6:22 pm

Lankau dramos klasę, jau aštuntus metus, daug ko išmokau, daug kur vaidinau, ir šiaip aš tai dieviiinuuuuu
Atgal į viršų Go down
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimePir. 05 25, 2009 5:47 pm

Hahaha, man daug kas ir senai jau siūlo eit į dramą, teko dalyvaut renginiuose, nors nieko nelankau, geras vietas imdavau bet rimčiau nelindau niekur. Nors patinka man šeip ;D
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:40 am

ou, lankau teatrą. nepatinka vadovė, dideli mokėjimai, beet axujėna grupė ir.. kas dieną nuomonė keičias - išeit ar likt :/
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimePen. 06 05, 2009 10:06 pm

Labai labai labai noriu, bet mano šūlėj, ir aplink nėra gero būrelio. Vaidint man labai patinka : ) Jei tik ko nors reikia klasėj, visada aš. Per Kalėdas Saulėną, per kitas Kalėdas Valinską, per išleistuves būsiu Karolūkas, o pernai per anglų projektinę dieną buvo kelios temos, mes pasirinkom Eurovizija, reikėjo nupiešt plakatą ir JEI NORI ką nors suvaidint, tai taip išėjo, kad Milius buvau, mano papūstų akių niekas dar nepamiršo, o pati galvoju, kad kaip po vienos repeticijos, kuri truko gal 5min. visai neblogai gavos.
Žodžiu, patinka vaidinti labai labai : )
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!


Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-05-23

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:21 am

lankau.
Atgal į viršų Go down
Kler*~
Aguona bus tiesiog raudona
Kler*~


Pranešimų skaičius : 85
Join date : 2009-06-06
Age : 29
Miestas : Alytus

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:25 am

man tinka ir patinka...
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:33 am

Santt/. rašo:
Labai labai labai noriu, bet mano šūlėj, ir aplink nėra gero būrelio. Vaidint man labai patinka : ) Jei tik ko nors reikia klasėj, visada aš. Per Kalėdas Saulėną, per kitas Kalėdas Valinską, per išleistuves būsiu Karolūkas, o pernai per anglų projektinę dieną buvo kelios temos, mes pasirinkom Eurovizija, reikėjo nupiešt plakatą ir JEI NORI ką nors suvaidint, tai taip išėjo, kad Milius buvau, mano papūstų akių niekas dar nepamiršo, o pati galvoju, kad kaip po vienos repeticijos, kuri truko gal 5min. visai neblogai gavos.
Žodžiu, patinka vaidinti labai labai : )

o tas visas ir yra mano problema;/ labai lengva suvaidint kokį nors juokingą ir visiems žinomą personažą - a la Saulėns - reik tik turėt biškį kūrybingumo ir nesusižvengt pačiai;)
bet kai riekia suvaidint kažką rimtai, pavyzdžiui kad tau šalta. va šitas man niekaip neišeina, gaunasi visiškai netikroviškai, su menamaisiais daiktais ir sucks.Very Happy
Atgal į viršų Go down
Kler*~
Aguona bus tiesiog raudona
Kler*~


Pranešimų skaičius : 85
Join date : 2009-06-06
Age : 29
Miestas : Alytus

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:40 am

Man teatras patinka, vaidinu mokykloje mano legendinis nualpimas, šuniukas su didelėm akim, Rihanna ir t.t. tai vaidint moku beto mano balsas puikiai tinka mokyklos direktorės vaidmeniui xD
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimePir. 06 15, 2009 4:07 pm

patinka, labai patinka, dievinu, mėgstu, myliu.
lankiau. nepatiko man kolektyvas.
lankiau dvejose skirtingose vietose.
vienoje 6 metus, kitoje pusę metų.
ieškosiu nuo rugsėjo pirmos dar vienos vietos. :}
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitimePir. 06 15, 2009 4:24 pm

Eiprilė. rašo:
Santt/. rašo:
Labai labai labai noriu, bet mano šūlėj, ir aplink nėra gero būrelio. Vaidint man labai patinka : ) Jei tik ko nors reikia klasėj, visada aš. Per Kalėdas Saulėną, per kitas Kalėdas Valinską, per išleistuves būsiu Karolūkas, o pernai per anglų projektinę dieną buvo kelios temos, mes pasirinkom Eurovizija, reikėjo nupiešt plakatą ir JEI NORI ką nors suvaidint, tai taip išėjo, kad Milius buvau, mano papūstų akių niekas dar nepamiršo, o pati galvoju, kad kaip po vienos repeticijos, kuri truko gal 5min. visai neblogai gavos.
Žodžiu, patinka vaidinti labai labai : )

o tas visas ir yra mano problema;/ labai lengva suvaidint kokį nors juokingą ir visiems žinomą personažą - a la Saulėns - reik tik turėt biškį kūrybingumo ir nesusižvengt pačiai;)
bet kai riekia suvaidint kažką rimtai, pavyzdžiui kad tau šalta. va šitas man niekaip neišeina, gaunasi visiškai netikroviškai, su menamaisiais daiktais ir sucks.Very Happy

man su menamaisiais kaip tik vienas iš lengviausių dalykų, man biški tik su plastika blogai, nu aišku nevaikštau scenoje kaip robotas tik tiek, kad trūksta dar iki geros plastikos:D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Drama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drama   Drama Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Drama
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: MY OWN WORLD :: Laisvalaikis ir pomėgiai-
Pereiti į: