CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svajonės

Go down 
+3
KILLER
TORRESLANDO
SHARPEN
7 posters
AutoriusPranešimas
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svajonės   Svajonės Icon_minitimeSk. 05 10, 2009 8:47 pm

Priskyriau prie psichologijos temos, nes svajonės kyla ne iš kur kitur, kaip iš mūsų pasąmonės, taigi kokios jūsų, o gal didelės svajonės, mielosios?
Atgal į viršų Go down
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimePir. 05 25, 2009 8:53 am

svajonių turiu įvairiausių,aišku neatskleisiu čia dabar visų,bet tarkim vieną tokia naivi - pamatyti kadanors gyvai futbolo rungtynes,kai lošia liverpoolis ir mu:D
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimePir. 05 25, 2009 3:45 pm

omg begalybės tų svajonių pas mane ir visų tikrai neatskleisiu, nu bet viena realiausia,tai :
kad mano puskei duotų pinigų ir išleistu su manimi į utena
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimePir. 05 25, 2009 7:47 pm

pas mane svajonės kasdien:D
dabartinė, kad ryt tėvai duotų daug pinigų ir raščiau daug gražių rūbų. bet jei neduos, tai prašau Dieve, padaryk, kad nebūtų man patinkančių rūbų
Atgal į viršų Go down
rockwish

rockwish


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2009-07-21
Age : 29
Miestas : vilnius

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 2:12 pm

svajoni daaug bet turiu viena gyvenimo svajones. noriu gerai mokytis ir ateityje darbo dienomis buti daktare o laisvalaikiu rock star Very Happy
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 7:10 pm

O mano svajonė, kad močiutei neatsinaujintų krūties vėžys ir mano šeima būtų laiminga. Daugiau viską galima pasiekti.
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 12:46 pm

kaip miela, domante. Idea
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 12:53 pm

live koncertai.
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 5:20 pm

aušraa rašo:
kaip miela, domante. Idea
ačiū : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svajonės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajonės   Svajonės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svajonės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: OUR PROBLEMS :: Psichologija-
Pereiti į: