CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Amžius. Ar tai bėda?

Go down 
+11
SHARPEN
naktyje.
Kandžiojuosi
Pagieža.
Liz*
Isabella
MIAU
KILLER
Memoria
Hoppipolla*
ouhlala
15 posters
AutoriusPranešimas
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 5:17 pm

Kaip manai, ar amžiaus skirtumas trukdo mylėti? Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Hoppipolla*

Hoppipolla*


Pranešimų skaičius : 189
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 8:02 pm

Pati nežiūrėčiau į penkiasdešimtmetį, bet amžius ne bėda. :}
Penki metai, manau tikrai dar nėra daug.
Atgal į viršų Go down
Memoria
spidermonkey
Memoria


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2009-05-20
Age : 28
Miestas : klaipėda

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 8:04 pm

Žiūrint kokio amžiaus.
Jei trylikos ir aštuoniolikos - nieko gero.
Bet tarkim, jei kokių 20 ir 25 - viskas ok.
taip išeina, kad amžius, dažniausiai būna ne bėda;}
Atgal į viršų Go down
http://gossipgirl.forume.biz
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 8:12 pm

pritariu abiems 8}
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 8:33 pm

bet va pavyzdžiui taip vaikystėj tas amžius nu taip kvailai žiūrisi. bet kai suauga, visai normaliai.
na vaikystė. 10metė ir 20metis. nu lieeeva gi. bet 20metė ir 30metis normaliau žiūrisi. nu bent jau man:}
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 8:35 pm

aha,man irgi.
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
MIAU

MIAU


Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2009-05-20
Age : 28

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 9:23 pm

pritariu visoms. : )


Paskutinį kartą redagavo MIAU, Kv. 05 21, 2009 2:15 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Isabella

Isabella


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 1:41 pm

ai nu kazinau, jeigu as dabar tarkim pradeciau draugaut su kokiu 22metu bernu tai cia butu tragedija ir pravalas, bet kai pagalvoji kai man bus 20, o jam bus 26 tai nieko cia ziauraus:) tuo labiau, kad negaleciau draugaut su vienmeciu. nu lopai tie bernai keturiolikos:D
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 2:17 pm

Isabella rašo:
ai nu kazinau, jeigu as dabar tarkim pradeciau draugaut su kokiu 22metu bernu tai cia butu tragedija ir pravalas, bet kai pagalvoji kai man bus 20, o jam bus 26 tai nieko cia ziauraus:) tuo labiau, kad negaleciau draugaut su vienmeciu. nu lopai tie bernai keturiolikos:D

pritariu visom keturiom:D
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 2:25 pm

pritariu. 14mečiai puskvaišiai:D tokie nesubrendę, omg.
tokie vaikiški dar. lopai:D į tokius tikrai nežiūriu:D
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 3:46 pm

būna ir normalių 14ečių o.o
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 3:53 pm

visada būna išimčių ;}
Ir šiaip manau tas pasakymas " kad jaunas ir nesubrendes" ne iš piršto laužtas :>
Atgal į viršų Go down
naktyje.
aš būsiu katė
naktyje.


Pranešimų skaičius : 483
Join date : 2009-05-22
Age : 83

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePen. 05 22, 2009 10:23 am

no way
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePen. 05 22, 2009 10:25 am

Pagieža. rašo:
būna ir normalių 14ečių o.o

retas atvejis;DDD
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePen. 05 22, 2009 1:42 pm

Liz* rašo:
Isabella rašo:
ai nu kazinau, jeigu as dabar tarkim pradeciau draugaut su kokiu 22metu bernu tai cia butu tragedija ir pravalas, bet kai pagalvoji kai man bus 20, o jam bus 26 tai nieko cia ziauraus:) tuo labiau, kad negaleciau draugaut su vienmeciu. nu lopai tie bernai keturiolikos:D

pritariu visom keturiom:D

aš nepritariu, kad bernai lopai 14metų...Yra ir duag normalių, tiesiog gal tau neteko susidurti.
O dėl amžiaus skirtumo, tai žiūrint koks tas skirtumas, bet šiaip jegi meilė TIKRA, manau netrugdo
Atgal į viršų Go down
Memoria
spidermonkey
Memoria


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2009-05-20
Age : 28
Miestas : klaipėda

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePen. 05 22, 2009 3:17 pm

FASHIONISTA rašo:
Liz* rašo:
Isabella rašo:
ai nu kazinau, jeigu as dabar tarkim pradeciau draugaut su kokiu 22metu bernu tai cia butu tragedija ir pravalas, bet kai pagalvoji kai man bus 20, o jam bus 26 tai nieko cia ziauraus:) tuo labiau, kad negaleciau draugaut su vienmeciu. nu lopai tie bernai keturiolikos:D

pritariu visom keturiom:D

aš nepritariu, kad bernai lopai 14metų...Yra ir duag normalių, tiesiog gal tau neteko susidurti.

agree.
Atgal į viršų Go down
http://gossipgirl.forume.biz
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 7:00 pm

taip.
niekada nenoreciau susitikineti su jaunesniu bicu. fuj. nebent kai bus man 50 gal ir persigalvosiu. su vyresniu, na.. gal neperdaugiausiai. max 18-19 m. na ęm. kazkaip per daug suaugeliai nedomina manes;}
gal kai man bus 25 ir busiu gal tupa blondine tj gali ir noresiu isteketi uz multimilijonieriaus senio kur nuzudyciau prigirdzius viagros xD
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 6:31 pm

jau su jaunesniu berniuku, tai jėėėzau, nepriverstų niekas, net meilė. čiuju gėda būtų net kam nors pasakyt. ;D

o šiaip priklauso ne nuo skirtumo, o nuo poros amžiaus, mano nuomone. nes pavyzdžiui jeigu jai 12, o jam 18, tai jau žiauru man. o jeigu jai 20, o jam 26 - normalu. :} taigi.
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePir. 06 15, 2009 11:20 am

LiLy. rašo:
jau su jaunesniu berniuku, tai jėėėzau, nepriverstų niekas, net meilė. čiuju gėda būtų net kam nors pasakyt. ;D

o šiaip priklauso ne nuo skirtumo, o nuo poros amžiaus, mano nuomone. nes pavyzdžiui jeigu jai 12, o jam 18, tai jau žiauru man. o jeigu jai 20, o jam 26 - normalu. :} taigi.

gera pora išeitų iš tavęs ir Juliaus:DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePir. 06 15, 2009 1:53 pm

Liz* rašo:
LiLy. rašo:
jau su jaunesniu berniuku, tai jėėėzau, nepriverstų niekas, net meilė. čiuju gėda būtų net kam nors pasakyt. ;D

o šiaip priklauso ne nuo skirtumo, o nuo poros amžiaus, mano nuomone. nes pavyzdžiui jeigu jai 12, o jam 18, tai jau žiauru man. o jeigu jai 20, o jam 26 - normalu. :} taigi.

gera pora išeitų iš tavęs ir Juliaus:DDDDDDD

tu apie savo klasioką? : DD
aš su juo nedraugaučiau, jis jaunesnis. : DD
o dar pažiūrėk tu į jo ūgį........................ : DD
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePir. 06 15, 2009 2:47 pm

neflūdinkit
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 9:45 am

amžius tai čia kaip kam, vienas 14os lb 'suaugęs' o kitas 18os vaikas:))



LiL, krepšininkas auga (y) turėtum 0,9m ūgio chronių xDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!


Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-05-23

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:16 pm

aišku aimžius tai bėda, kai pagalvoji, kas būtų jei susidėtum su kokiu aštuoniolikmetiniu? Taigi baisu, su jaunesniu irgi baisu Smile
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePen. 06 19, 2009 5:33 pm

brunette! rašo:
aišku aimžius tai bėda, kai pagalvoji, kas būtų jei susidėtum su kokiu aštuoniolikmetiniu? Taigi baisu, su jaunesniu irgi baisu Smile
ir kas jau būtų tooookio jei susidėtum? ;}
Atgal į viršų Go down
Fuall
Summer time!
Fuall


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2009-05-21
Age : 29

Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitimePen. 06 19, 2009 10:18 pm

su 18 dar nieko tokio. jeigu jam koks 20 tada gal.
O su jaunesniu tai nelabai. Ir šeip vaikinai su jaunesne mergina kažkaip žiūrisi, o vat jeigu mergina vyresnė tai nelabai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Amžius. Ar tai bėda? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžius. Ar tai bėda?   Amžius. Ar tai bėda? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Amžius. Ar tai bėda?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: OUR PROBLEMS :: Meilė-
Pereiti į: