CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy

rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

aš rūkau tu rūkai jis ji rūko

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala

Pranešimų skaičius : 405

aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 12:02 pm

moteriškos jos lyg:D
o ką tu vadini pigiom bomžų cizom neturiu supratimo.
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
naktyje.
aš būsiu katė
naktyje.

Pranešimų skaičius : 483

RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 12:14 pm

ai zinau tas:))
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!

Pranešimų skaičius : 297

RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 12:20 pm

aušraa rašo:
moteriškos jos lyg:D
o ką tu vadini pigiom bomžų cizom neturiu supratimo.
nu tos tip irgi kažkas panašaus į ld, tik gal raidės skiriais, ai nu sumaišiau čiuju
Atgal į viršų Go down
Meow!
Don't trust me.
Meow!

Pranešimų skaičius : 87

RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 3:13 pm

Nerūkau. Aš nebandžius ir manęs tai netraukia.
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.

Pranešimų skaičius : 512

RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 10:15 pm

rūkiau, mečiau, vėl rūkiau. dabar 31 diena, kaip nerūkau, bet nujaučiu, kad neilgam jau čia. man, kaip ir Eglei, vieno pačioko turbūt dar daugiau nei dviem savaitėm užtenka, taip kad manęs kaina nejaudina. ;D o jeigu rūkau, tik marlboro sidabrines, nes jos silpnokos ir man limpa. ir šiaip kasdien nerūkau.
Atgal į viršų Go down
Dreams.

Dreams.

Pranešimų skaičius : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 5:33 pm

Esu badžius. Vieną kartą pabandyt davė mama, kad žinočiau koks jausmas, o kitą kartą pasiūlė draugė, irgi pabandžiau. Nebuvo nieko ypatingo. Gerai užsikosėjau ir dabar nenoriu. :]
O šiaip, kas rūko to neteisiu. Pati nerūkau, nežinau, rūkysiu ar ne. Stengsiuos nepradėt, kaip pradėjo mano klasiokės. Turiu tokias dvi klasiokes. Rūkyt pradėjo nuo rugsėjo. Joms buvo po 11 metų {penktokės kaip ir aš}, pasidarė belekokios idiotės. nesimokė, dažėsi kaip paleistuvės, kokie trys kg. špakliaus ant snukio, pradėjo duotis su kažkokiais bernais, ten vos ne pisosi su kiekvienu, nes jos atrodė gerokai vyresnės nei yra. Nu, ir taip jos save susišiko, kad pradėjo rūkyt. Rūkė, rūkė, atrodė šlykščiai, bet rūkė toliau. bandžiau jas atkalbinėt, nes kažkada labai egrai sutarėm, nuu, ir taip atsitiko, kad abi pamatė rūkančias klasiokas, ir apie tai sužinojo visa klasė. Sužinojo ju motinos, ir nuo to laiko jos ilgai nerūkė. Po viso to įvykio paskui viena vėl susidėjo su savo šutve, o kita pasitaisė... bet ką žinau... labai siaubingai atrodo, kai mazgės, kurios atrodo gerokai vyresnės, bet yra taip susigadinusios.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: aš rūkau tu rūkai jis ji rūko   aš rūkau tu rūkai jis ji rūko - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

aš rūkau tu rūkai jis ji rūko
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3