CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 3:42 pm

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Large-0

“Aš kvėpuoju!” – šešiolikmetės moksleivės iš Meco romanas, ryškiausias prancūzų literatūros debiutas. Sensacija. Romanas apie bendraamžius, kuriame autorei pavyksta stebėtinai meistriškai atskleisti psichologinės priklausomybės problemą.
Romano herojė Šarlena Boer – vieniša ir nepasitikinti savimi. Galbūt dėl to ilgai laukta draugystė su Sara Šarlenai virsta vergišku klusnumu. Sara ima žeminti, provokuoti savo draugę, o ši nesugeba išsivaduoti iš psichologinės priklausomybės. Beviltiškai siekdama laisvės Šarlena eina iki galo... Netikėtai atsitinka tai, kas nebepataisoma...



skaitėt? klooookit viską!
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:38 pm

Gera mintis ir taip pat neblogai išreikšta. Asmeniškai man buvo kiek sunku susitapatint su pagrindine veikėja, nes esu absoliučiai priešingo charakterio ir nieku gyvu nebūčiau taip elgusis. Bet atmetant šį faktą - tikrai gera knyga.
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:12 pm

nerealiii. Exclamation
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitimePir. 07 13, 2009 3:03 pm

sunku pasakyti kažką apie šitą knygą. ;D per daug nesusižavėjau, viską galima buvo nuspėti neįdomu skaityt Very Happy
Atgal į viršų Go down
medus
whatever you like
medus


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-06-09
Age : 30

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitimePir. 07 13, 2009 11:05 pm

supah knyga Exclamation
Atgal į viršų Go down
Dreams.

Dreams.


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-07-14

Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 11:45 am

nepatiko. gailiuosi, kad skaičiau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“   Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anne-Sophie Brasme „Aš kvėpuoju“
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: WHO IS THE GENIUS? :: Knygos-
Pereiti į: