CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 6:54 pm

Atgal į viršų Go down
MIAU

MIAU


Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2009-05-20
Age : 28

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 7:29 pm

siexy: D Idea
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 9:14 pm

taip nesakyk, ačiū. ; DD
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 12:31 pm

Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 10:59 am

aš tave kitokią įsivaizdavau, bet esi gražesnė nei maniau Exclamation
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:16 pm

ačiū ačiū. :}} Exclamation

2oo9. o7. o5
2oo9. o6. 26
Atgal į viršų Go down
Eiprilė.
tu - kaip atversta komiksų knygpalaikė
Eiprilė.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-05-22

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 7:58 pm

žavinga kokybė;DD
pirmoj, ką žn, kiek įžiūriu gražus kapišons visai
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 9:15 pm

telefonas mano ne fotoaparatas, jei norit pamatyt snukutį, matot, jei neįdomus ir jis, tada nežiūrėkit, jei norit kokybės, jos nebus. ;DDD

gal ir gražus, ačiū. :}
Atgal į viršų Go down
Žemuogė!

Žemuogė!


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2009-07-06
Miestas : Kaunas.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 4:18 pm

Gražios nuotraukos.
Ypač patiko ta, kur pirmam poste antra ;}
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 10:19 pm

dėkinga.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?   jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
jeigu išsipildytų Tavo svajonė, ar aš joje būčiau?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tavo stilius
» Tavo spalvos nelabai ryškios xD
» Kas dabar groja tavo playery?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: MYLIMASIS ČILIUKAS :: Naujienos :: I'M BEAUTY QUEEN FROM A MOVIE SCENE :: Nuotraukos-
Pereiti į: