CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Postcrossing

Go down 
+8
MIAU
KILLER
SHARPEN
ouhlala
Queen
TORRESLANDO
Pagieža.
Kandžiojuosi
12 posters
AutoriusPranešimas
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:44 pm

Kuriu šią temą prie pomėgių ir laisvalaikio, nors tai kitiem nelabai atrodys į temą. iš esmės kuriu pagal save, nes tai man tapo pomėgiu ir netgi daugiau :DDD pirma mintis atsikėlus ir pireš einant gult: gal kas užreigno atviruką? (happy)

pakopijuosiu čia biškutįįį, žinot , normaliai apsišviest Very Happy

www.PostCrossing.com


Komentaras iš Andriaus Kleivos blog'o:


Citata:
Atsitiktinai internete radęs šį (Postcrossing.com) stebuklą, iškart panorau išbandyti viską „savame kailyje“. Prisijungiau ir išsiunčiau kelis atvirukus. Kai sulaukiau pirmojo atviruko pats, užsidegiau noru ir toliau pradėjau juos siuntinėti, tuo pačiu gauti ir iš kitų. Tai jau pavirto mano hobiu.

Šis projektas mane žavi tuo, kad pasirodo pasaulyje žmonės vis dar neužmiršta atvirukų rašymo žmonių, o ne kompiuterių raštu bei tikrojo pašto. Kai gavau pirmąjį atviruką, ir vėl pajutau tą popierinių, ne elektroninių laiškų gavimo džiaugsmą. Tačiau dabar apie visą sistemą nuo pradžių.

Kiekvienas užsiregistravęs, norėdamas išsiųsti atviruką turi paspausti mygtuką „Send a postcard“ ir sutikti su taisyklėmis. Tuomet, visiškai atsitiktiniu būdu išrenkamas žmogus iš bet kurio pasaulio kampelio: duodamas jo adresas bei aprašymas - ką mėgsta, kiek jam metų, kokius atvirukus norėtų gauti (vartotojas įrašo ten ką nori). Taip pat duodamas ir specialus kodas (sakykime LT-12345), kurį gavėjui reikia įvesti registruojant gautą atviruką (registruojama per „Register a postcard“) bei siuntėjui užrašyti ant atviruko jį prieš siunčiant. Vienu metu galima išsiųsti penkis atvirukus.

Visų atvirukų išsiuntimai, gavimai kaupiasi vartotojo profilyje. Kaip aš pats supratau, kuo daugiau išsiunti - tuo daugiau gauni.




Ar yra dalyvaujančių šiame projekte? Gal atsiras susidomėjusių?
Atgal į viršų Go down
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:59 pm

O, man patinka, išsiunčiau jau 6, bet laukiu nesulaukiu kada gausiu patiii :<
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 10:17 pm

užsiiminėjau prie kokius kelis mėnesius,bet nusprendžiau,kad turiu ant kur kitur pinigus leisti,nors beprotiškai faina rasti savo pašto dėžutę iš kokios nors svetimos šalies,beje ir šiandien gavau atviruką iš Japonijos,kuris ėjo nuo KalėdųVery Happy
Atgal į viršų Go down
Queen
Sometimes I'm totally BITCH
Queen


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2009-05-20
Age : 29

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimePen. 05 22, 2009 2:24 pm

Neužsiiminėju, nors galbūt ir smagu ;D
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimePen. 05 22, 2009 3:42 pm

Queen rašo:
Neužsiiminėju, nors galbūt ir smagu ;D
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 4:17 pm

Gavau šian iš Suomijos ir Latvijos Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 4:26 pm

SHOPAHOLIC rašo:
Queen rašo:
Neužsiiminėju, nors galbūt ir smagu ;D
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 4:29 pm

norėčiau, bet kažkaip nedrįstu užsiimti
Atgal į viršų Go down
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 4:42 pm

kodėl? aš ir galvojau, kad paskui bus kaip nors blogai, ar kas, nu kad pamiršiu, tingėsiu, bet vieną naktį susapnavau postcrossing, ir tai buvo ženklas:DDD
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 5:17 pm

aš irgi pirma nedrįsau, bet kai gavau pirmą atviruką visi nedrįsimai kažkaip užsimiršo,nes norėjau DAR DAR DAR DAR DAR. :DDD
Atgal į viršų Go down
MIAU

MIAU


Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2009-05-20
Age : 28

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 5:52 pm

fainai atrodo, bet nežinau bijau:D
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 8:56 pm

aš žinau, kad man neužteks valios viską pabaigt, esu labai nepastovus žmogus
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 9:12 pm

FASHIONISTA rašo:
SHOPAHOLIC rašo:
Queen rašo:
Neužsiiminėju, nors galbūt ir smagu ;D
Atgal į viršų Go down
Sidė
Your Fairytale.
Sidė


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-05-24

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 1:56 pm

Gal ir norėčiau ten užsiregistruoti,beeeeet neisivaizduoju ką reikėtų parašyti xD
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimePen. 06 05, 2009 9:59 pm

Norėčiau išmėgint Very Happy
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimePir. 06 15, 2009 4:14 pm

esu užsiregistravus, bet pamiršau jau juos ten. ;D
Atgal į viršų Go down
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitimePir. 06 22, 2009 12:11 am

aš kuo toliau tuo labiau degraduoju ten XD
Net baisu skaičiuot kiek pinigų išleidau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Postcrossing
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: MY OWN WORLD :: Laisvalaikis ir pomėgiai-
Pereiti į: