CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Spuogai

Go down 
+14
_bisou
70's
Fuall
Sidė
TORRESLANDO
Hoppipolla*
naktyje.
brunette!
KILLER
void
Pagieža.
ouhlala
Kandžiojuosi
SHARPEN
18 posters
AutoriusPranešimas
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 10, 2009 8:54 pm

Aš tai jų nekenčiu, o tu?


truputis informacijos
Daugeliui žmonių gamta padovanojo gražią ir sveiką odą. Bet ką daryti tiems, kurie vis tik nepapuolė į laimingųjų ratą?

Su didesnėmis ar mažesnėmis odos problemėlėmis dažniausiai susiduria paaugliai. Tačiau pasitaiko ir suaugusiųjų, vyrų ir moterų, turinčių rimtų odos problemų. Žinoma, galima į tai nekreipti dėmesio arba pergyventi dėl kiekvienos tamsios dėmelės - tai priklauso tik nuo jūsų pačių. Tačiau visuomenė verčia elgtis pagal tam tikras taisykles. Televizija, Holivudo filmai, fotomodelių nuotraukos žurnalų viršeliuose neretai priverčia pagalvoti: “Ir kaip jiems tai pavyksta?”

Kaip turėti nepriekaištingai švarią odą, kad vakarėlis, pasimatymas ar laiko leidimas solidžioje kompanijoje netaptų tikru galvos skausmu ir nevilties ašaromis? Paklausius dermatologo, kodėl vienus nuolat kamuoja spuogai, o kiti visada atrodo tarsi ką tik gimę, nuskambėjo atsakymas: “Gerk saujomis tetracikliną, tai irgi taip atrodysi.” Nusistebėjau: “O ar tai nekenkia sveikatai?” Dermatologas tik gūžteli pečiais: “Suprask, aišku, kad kenkia.”

Neracionalus antibiotikų vartojimas negali nepalikti pėdsakų. Vienas iš nepageidaujamų poveikių tas, kad antibiotikai veikdami odoje esančias bakterijas, taip pat naikina ir gerąsias žarnyno bakterijas. Sakysite: “O kas čia tokio? Galima gi be recepto nusipirkti žarnyno mikroflorą atstatančių tablečių kursą.” Neviskas taip paprasta. Visada reikia įvertinti galimą naudos ir žalos mūsų organizmui santykį. Pavyzdžiui, jeigu netolimoje ateityje numatote vieną esminių Jūsų gyvenime įvykių - vestuves, o Jūsų oda labai problematiška, iš antibiotikų galbūt galite tikėtis greito bei veiksmingo gydymo - toks sprendimas gali būti. Tačiau neišbandžius saugesnių priemonių ir ilgalaikiam aknės gydymui, retas klientui dėmesingas gydytojas-dermatologas iškart paskirtų vartoti antibiotikus. Antibiotikai skirti tik sunkioms aknės formoms gydyti.

Pirmiausia, reikėtų gerai pažinti savo odą, jos poreikius bei požymius, ir suprasti, kada ji jaučiasi negerai. Aknė - tai labai individualus odos negalavimas. Kai kuriems žmonėms spuogų profilaktikai pakanka kontrastinio dušo (karštas vanduo staiga keičiamas šaltu ir taip kartojama keletą kartų). Tokiems laimingiesiems pakanka tik tokios priemonės odai išvalyti. Tačiau jei kamuoja uždegiminiai, pūlingi odos dariniai, tokią paprastą priežiūrą turėsite pamiršti, nes reikės ilgą laiką stebėti odos būklę bloginančius faktorius, juos riboti ir, žinoma, gydyti.
Atgal į viršų Go down
Kandžiojuosi
stop looking, start seeing
Kandžiojuosi


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Miestas : Abudabis

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:16 pm

Pūlinis kai užauga palaukiu kol didelis pasidarys o tada išspaudžiu ^^
Šiaip labai nepergyvenu, nes neturiu itin daug, naaa bent jau man taip rodos.
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:18 pm

aš irgi darau kaip Kandžiojuosi.
o šiaip, kai išauga,aišku žiauriai knisa, bet
ką gi jau padarysi. visiem buvo, visiems bus.
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:48 pm

man yra nedaug, ir daugiausiai mažųų
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
void

void


Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2009-05-21
Age : 28

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:49 pm

mane kaip užknsia kai mažiukai būna, o jau kai dideli...XD
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 4:59 pm

prisidžiaugiau veidu be spuogų..
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!


Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-05-23

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 1:53 am

neturiu jų, ir nereikia xD
Atgal į viršų Go down
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 11:19 am

ką tik pamačiau, kad smakras pilnas spuogų
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
naktyje.
aš būsiu katė
naktyje.


Pranešimų skaičius : 483
Join date : 2009-05-22
Age : 83

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 11:40 am

neturiu spuogu
Atgal į viršų Go down
Hoppipolla*

Hoppipolla*


Pranešimų skaičius : 189
Join date : 2009-05-20

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 1:52 pm

Anksčiau vienos problemos buvo su jais.
Dabar kažkaip tfutfutfu apmažėjo.
Atgal į viršų Go down
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 1:54 pm

Hoppipolla* rašo:
Anksčiau vienos problemos buvo su jais.
Dabar kažkaip tfutfutfu apmažėjo.
Atgal į viršų Go down
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 2:11 pm

Pagieža. rašo:
man yra nedaug, ir daugiausiai mažųų
Atgal į viršų Go down
Sidė
Your Fairytale.
Sidė


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-05-24

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 3:29 pm

Beveik nėra pas mane spuogų
Atgal į viršų Go down
Fuall
Summer time!
Fuall


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2009-05-21
Age : 29

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimePir. 05 25, 2009 10:10 am

Pas mane ant kaktos būna, nusikasau ir td jau būna žaizdelės. Labia nervuoja, reikia kokį šalmą ar antkaktį užsidėti, kad kasytis negalėčiau ;D
Seniau ant nosies ir smakro buvo, dabar žiūriu tik ant kaktos.
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:30 pm

neturiu . pmso metu islenda vienas kitasir tj retai, ;} tj fysnai man ;}
Atgal į viršų Go down
_bisou

_bisou


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2009-05-27
Age : 30
Miestas : Kaunas

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimePen. 05 29, 2009 9:35 pm

TORRESLANDO rašo:
Hoppipolla* rašo:
Anksčiau vienos problemos buvo su jais.
Dabar kažkaip tfutfutfu apmažėjo.
Atgal į viršų Go down
Queen
Sometimes I'm totally BITCH
Queen


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2009-05-20
Age : 29

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:36 am

Man padaugėjo. Pasidžiaugiau kažkiek tai kai jų nebuvo ;//
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 8:18 pm

Dabar apmažėjo, liko tik šiek tiek ant kaktos, ir praktiškai viskas, dėl to džiaugiuosi, tfūtfūtfū. Kasdien naudoju n priemonių ;D
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 11:03 pm

pamažėjo ir labai netgi.
priemonės padeda. :}
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 12:56 pm

didžiausia problema, dabar esu nesveikai išberta.
nors nėra man aknės, bet tikrai taip žiauriai dar nebuvo. Naudoju "Acne BP5", bet jis išsausina odą tai žiemą vengiu. Yra nedidelių randukų nuo spuogų, nors ir nespaudžiu, ai dar jie mėgsta į šašus pavirsti. yuuuk Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Spuogai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: WHAT ARE YOU LOOKING AT? :: Grožis-
Pereiti į: