CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Twilight

Go down 
+15
Liz*
Santt/.
Nobodieses
70's
TORRESLANDO
Queen
Isabella
Hoppipolla*
naktyje.
SHARPEN
MIAU
void
Pagieža.
Kandžiojuosi
ouhlala
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gabijuxe

Gabijuxe


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2009-05-27
Age : 28
Miestas : Alytus.

Twilight - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 1:09 pm

TORRESLANDO rašo:
Queen rašo:
Pažiūrėjau, labai patiko. Buvau trumpam pakvaišus kokią savaitę ;D
Ten žiūrėdavau visokias foto, video ir pan.
O vėliau jau nebeįdomu.
Dar labai užkniso tas perdėtas trysčiojimas dėl Twilight ;D
Kai visur matai kaip svaigsta dėl jo. Atsibodo tiesiog. Dabar aš jį atsimenu tik kaip fainą filmą ;D

pas mane lygiai tas pats:)

pritariu ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/blacktoy
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Twilight - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 5:23 pm

LiLy. rašo:
Liz* rašo:
Isabella rašo:
o dieve kaip as negaliu pakest kai visi pisa prota, kad VISUOMENINIS PASINESIMAS. tikrai taip nera ir tai tikrai nera per daug liaupsinamas slamstas. visu pirma jeigu knyga butu sudas is jos tikrai nestatytu dvieju filmu. DAAAAH.

tuo labiau, kad visi tie menininkai, kuriu vis daugiau ir kurie pastoviai stumia ant tokiu dalyku, kuriuos visi megsta jau pradeda uzknist. as suprantu, kad daug kas nori parodyt, kad yra kitoks, bet nebutina to rodyt stumiant ant kitu zmoniu darbo. geriau jau pabandykit ka nors tikrai idomaus padaryt. lol. tuo labisu kai dauguma neskaite knygos ir nemate filmo sako, kad sudas. kur jusu protas, subinej?

pritariu. Smile

gal nevisiškai, bet pritariu ir aš. :}
citata: "tik geriausios knyga virsta filmais..."

pritariu : )
Atgal į viršų Go down
 
Twilight
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: HOLLYWOOD :: Kinas ir televizija-
Pereiti į: