CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Geriausia draugė - mama

Go down 
+11
brunette!
70's
Fuall
Nobodieses
Pagieža.
Memoria
Liz*
TORRESLANDO
KILLER
SHARPEN
ouhlala
15 posters
AutoriusPranešimas
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 5:12 pm

Pritariat tokiam pasakymui? Jei taip,
gal ir jūsų geriausia draugė mama?
Jei ne, kodėl? Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 6:11 pm

Ne, mama man yra mama ir šiaip daugelis dalykų pas mumis nesutampa, taigi yra labai mažai dalykų kurie įdomu mums abiejoms
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 6:15 pm

ne. nepasakyčiau, kad mamai galiu viską papasakot. tikrai tikrai ne.
Atgal į viršų Go down
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 6:23 pm

ne,mama nėra mano geriausia draugė
visų pirmą mūsų skoniai daugumoj dalykų yra visiškai skirtingi,požiūris kitoks į daugumą dalykų
Atgal į viršų Go down
ouhlala
Spjaunu ant likimo ir plačiai išsiviepiu
ouhlala


Pranešimų skaičius : 405
Join date : 2009-05-09
Age : 28

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 6:33 pm

galėčiau pasakyti, kad mama geriausia druagė.
aišku, daug kas ir nesutampa, bet jai beveik viską
išsipasakoju. nes tik jai galiu daug ką išsipasakot.
neturiu kito žmogaus:}
Atgal į viršų Go down
http://crississippi.blogspot.com/
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 9:02 pm

SHOPAHOLIC rašo:
galėčiau pasakyti, kad mama geriausia druagė.
aišku, daug kas ir nesutampa, bet jai beveik viską
išsipasakoju. nes tik jai galiu daug ką išsipasakot.
neturiu kito žmogaus:}

tas pats;)
Atgal į viršų Go down
Memoria
spidermonkey
Memoria


Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : klaipėda

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 9:20 pm

kai noriu-išsipasakoju.
visada išklauso. aplamai, aps mus daug dalykų sutampa;DD
Atgal į viršų Go down
http://gossipgirl.forume.biz
Pagieža.
whatever you wish for
Pagieža.


Pranešimų skaičius : 158
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 6:39 am

išsipasakoju kai reikia, bet ji nėra mano geriausia draugė, ji tiesiog žmogus kurį mylėsiu visą gyvenimą, ir gerbsiu, ir ji bus man svarbiausia. O šiaip ji per daug isterikė, kad ramiai pasakot galėtum
Atgal į viršų Go down
http://hayleywilliams.puslapiai.lt/
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimePir. 05 25, 2009 4:51 pm

Manau man iš dalies tiktų toks teiginys, su myta apie viska beveik galim pasišnekėt, aišku apie žalingus įpročius savo nešneku bet apart tai, tai kaip ir apie viską laisvai kalbam.
Atgal į viršų Go down
Fuall
Summer time!
Fuall


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2009-05-21
Age : 29

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:51 pm

Seniau geriau sutardavom. Dabar nebendrauju, tai tikrai ne geriausė draugė. Dbr danžiausiai man nesinori su ja apie nieką šnekėti, nes ji pradės klausinėti ir t.t. tai taip ir gaunas
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 6:47 pm

nepritariu.
nes net mano geriausia drauge nezino daug ko,.
su mama kalbu, nbet tai normalu, as labiau jai isakineju, nes esu tironas;}
bet ji iprato xDDD
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!


Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-05-23

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimePir. 06 01, 2009 1:44 pm

čia nuo jos priklauso vieną dieną taip, kitą mėnesį ne.
Atgal į viršų Go down
_bisou

_bisou


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2009-05-27
Age : 30
Miestas : Kaunas

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimePir. 06 01, 2009 3:45 pm

Aš mamai kartais išsipasakoju, bet ji nėra mano geriausia draugė. Yra daug dalykų, kurių jai nepasakojau ir niekada nepasakosiu.
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimePen. 06 05, 2009 10:49 pm

Ne ne ne, mama man negalėtų būti geriausia drauge, tiesiog, nežinau kodėl net ;>
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 6:37 pm

man mama negalės būti geriausia draugė niekada ir aš žinau, kodėl.

pirma, aš jai išsipasakoju tai, ką, mano manymu, ji turėtų žinoti. bet ne viską, nes ne viską tikrai jai reikėtų žinoti ir tiek. yra tokių dalykų gyvenime, ko net geriausiai draugei pasakyt negali - laikai juos sau, dažnai su jais ir miršti.

antra, aš mamą per daug gerbiu, kad laikyčiau ją d r a u g e - tai man toks per draugiškas apibūdinimas mamai, nes draugei gali pasakyt 'eik, durne' ar šiaip 'paprikolint' su ja, o mamai tikrai ne visada taip pasakysiu.

trečia, mama mano gyvenimas yra autoritetas ir pavyzdys - žmogus, į kurį lyginuosi. man patinka jos charakteris (nors ir laaaabai griežtas), jos elgesys, jos ryžtas ir savitvarda tam tikrais atvejais, vien todėl negalėtų vadintis ji geriausia mano drauge.
Atgal į viršų Go down
naktyje.
aš būsiu katė
naktyje.


Pranešimų skaičius : 483
Join date : 2009-05-22
Age : 83

Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 6:40 pm

no way, geriausias draugas - tetis.
mano mama daug ko nesupranta, o tevo mastymas panasus i mano:DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Geriausia draugė - mama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia draugė - mama   Geriausia draugė - mama Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Geriausia draugė - mama
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» geriausia svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: OUR PROBLEMS :: Šeima-
Pereiti į: