CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Sveika, pūkuotais apdarais pasipuošusi mergaite; grandinėmis apsikarsčiusi maištininke. Esi unikali ir mums Tavęs reikia! Skirtingų nuomonių, skirtingų skonių ir stilių mišinys. CHILLOUT - tai ko Tau trūksta.
CHILL OUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHILL OUT

Love, peace, relax and joy
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Santykiai su artimaisiais

Go down 
+6
70's
KILLER
Liz*
Nobodieses
TORRESLANDO
SHARPEN
10 posters
AutoriusPranešimas
SHARPEN
džiaugsmas
SHARPEN


Pranešimų skaičius : 476
Join date : 2009-05-09
Age : 29
Miestas : London

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 5:19 pm

Kaip sutariate šeimojė su savo tėvais, sesėmis, broliais?
Atgal į viršų Go down
TORRESLANDO

TORRESLANDO


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2009-05-20

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimePir. 05 25, 2009 8:46 am

su tėvais tai pakankamai normaliai sutariu,nors aišku pykčiai vos ne kiekvieną dieną,bet čia tokie smulkmeniški
su broliu,tai pas mus nuo gimimo tikriausiai karo kirvis,tikriausiai nėra tos dienos,kad nebūtumę susimušę,jis toks šiknaskylė,lepunėlis ir mamičiukas
Atgal į viršų Go down
Nobodieses
sleepyhead
Nobodieses


Pranešimų skaičius : 173
Join date : 2009-05-25

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimePir. 05 25, 2009 4:50 pm

Su mama kaip ir labai gerai sutariu, bent jau ankščiau, dabar kaip ir biški atšalo.
Atgal į viršų Go down
Liz*

Liz*


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2009-05-20

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimePir. 05 25, 2009 6:20 pm

su mama lb gerai sutariu. pastoviai žvengiu su ja iš oro xDDDDDD
su broliu kaip kada. ;D dažnai, kad gerai:D
su tėvu.. retai bendrauju, bet kai bendrauju tai gražiai.
Atgal į viršų Go down
KILLER
let me sign
KILLER


Pranešimų skaičius : 227
Join date : 2009-05-19
Miestas : NY

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimePir. 05 25, 2009 8:19 pm

su mama kai užeina. kartais ji labai mane nervina, kartais labai patinka būt su ja
su tėčiu - žiūrint koks grįžta namo
su broliu ankščiau mušdavomės ir labai blogai suardavom, dabar gerai, na aišku ir dabar taip ant juokų apsivardžiuojam, mušamės
su sese puikūs dažniausiai.
Atgal į viršų Go down
70's

70's


Pranešimų skaičius : 184
Join date : 2009-05-26

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 6:47 pm

afigienai;}
Atgal į viršų Go down
Santt/.
I'm already cursed.
Santt/.


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-06-04
Age : 30
Miestas : Kaimas

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimePen. 06 05, 2009 10:44 pm

Sutariu geriausiai su tėčiu, su mama labai mažai bendraujam, o sesė išvis kaip kokia dvasia, pareina tik permiegot namie, so, nelabai pažįstu xD
Atgal į viršų Go down
LiLy.
in empty streets.
LiLy.


Pranešimų skaičius : 512
Join date : 2009-06-13
Miestas : empty street.

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 6:51 pm

tėtį nepamenu kada mačiau, bet šiaip jį l a b a i myliu, nors dabar esu pikta ant jo siaubingai ir nežinau, ką pamačius pasakyčiau. visko prigalvojus esu, bet žinau, kad jam tai išgirst būtų per skaudu...

su mama būna ir pasipykstam, ir labai gražiai sutariam. jei pykstamės, tai tik dėl mano ir sesės santykių, o kai sesės nebūna su mumis, mes idealiai sutariam. aš savo mamą labai gerbiu, ji mano autoritetas, ją LABAI myliu, LABAI. :}

sesę labai myliu, bet mes labai dažnai pykstamės ir ginčijamės.
Atgal į viršų Go down
brunette!
Ravish my nitty gritty
brunette!


Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-05-23

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:49 pm

per gerai arba per blogai Very Happy
visada taip būna
Atgal į viršų Go down
doka.

doka.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-24
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 1:35 pm

Na nėra atviri, nes nemėgstu kalbėti su tėvais man sunkiomis temomis. Pasipykstam, susitaikom. Paprasti santykiai, norėčiau geresnių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Santykiai su artimaisiais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Santykiai su artimaisiais   Santykiai su artimaisiais Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Santykiai su artimaisiais
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CHILL OUT :: OUR PROBLEMS :: Šeima-
Pereiti į: